Akcja sezonu w meczu Polski z Serbią?! 53 sekundy morderczej wymiany (WIDEO)

W trzecim secie meczu Polska - Serbia w ramach Ligi Narodów doszło do niezwykle długiej i zaciętej wymiany. Cała sytuacja trwała aż 53 sekundy i obfitowała w wiele niesamowitych obron oraz zwrotów akcji.

Polacy po dwóch setach remisowali z Serbią 1:1. Pierwszą partię Biało-Czerwoni wygrali na przewagi 32:30, w drugiej zaś ulegli do 21. Trzecia odsłona zaczęła się od kilkupunktowego prowadzenia Polaków.

Przy stanie 8:5 kibice doświadczyli jednej z najdłuższych akcji, nie tylko tego meczu, ale prawdopodobnie całej tegorocznej Ligi Narodów. Trwała ona dokładnie 53.1 sekundy. Zwłaszcza Serbowie popisywali się niemożliwymi wręcz obronami.

Ostatecznie to siatkarze z Bałkanów mieli w górze piłkę na zdobycie punktu, ale świetnym blokiem popisał się Artur Szalpuk. 24-latek zatrzymał Drazena Luburicia. Co ciekawe obaj zawodnicy otrzymali po żółtej kartce za dyskusje z arbitrem.

Cała akcja w załączonym materiale wideo.