Transmisje na sportowych antenach Polsatu

 

8:00 Łucznictwo - Ćwierćfinały i półfinały, Polsat Sport
9:00 Sambo - Ćwierćfinały, Polsat Sport Fight (Magdalena Jarkowska)
9:07 Tenis Stołowy - 1. runda, Polsat Sport News (Natalia Partyka/Jakub Dyjas)
10:25 Judo - Eliminacje, Polsat Sport Fight (Karolina Tałach, Agata Ozdoba-Błach, Daria Pogorzelec, Wiktor Mrówczyński, Damian Stępień, Damian Szwarnowiecki)

10:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport (ew. Piotr Daniluk, Szymon Wojtyna)

10:50 Koszykówka 3x3, Polsat Sport News
11:15 Sambo, Półfinały, Polsat Sport Fight (ew. Magdalena Jarkowska)
12:00 Judo - Półfinały, Polsat Sport Extra (ew. Karolina Tałach, Agata Ozdoba-Błach, Daria Pogorzelec, Wiktor Mrówczyński, Damian Stępień, Damian Szwarnowiecki)
12:30 Strzelectwo - Finały, Polsat Sport (ew. Beata Bartków-Kwiatkowska Klaudia Breś)
13:30 Łucznictwo - Finały, Polsat Sport
16:00 Judo - Finały, Polsat Sport Fight (ew. Karolina Tałach, Agata Ozdoba-Błach, Daria Pogorzelec, Wiktor Mrówczyński, Damian Stępień, Damian Szwarnowiecki)
16:40 Lekkoatletyka - Kwalifikacje, Polsat Sport News (reprezentacja Polski)
17:55 Sambo - Finały, Polsat Sport Fight (ew. Magdalena Jarkowska)
18:00 Boks - Eliminacje, Polsat Sport Extra (Damian Durkacz, Aneta Rygielska, Sandra Drabik)
19:00 Lekkoatletyka - Kwalifikacje, Polsat Sport News


Transmisje na Polsatsport.pl

 

8:00 Łucznictwo – Ćwierćfinały, półfinały
9:00 Tenis stołowy – Pierwsza runda (Natalia Partyka/Jakub Dyjas)
9:00 Sambo – Ćwierćfinały (Magdalena Jarkowska)
9:30 Judo – Eliminacje, półfinały, repasaże (Karolina Tałach, Agata Ozdoba-Błach, Daria Pogorzelec, Wiktor Mrówczyński, Damian Stępień, Damian Szwarnowiecki)
10:30 Strzelectwo – Finały (ew. Piotr Daniluk, Szymon Wojtyna)
10:50 Koszykówka 3x3 – Pierwsza runda
11:00 Lekkoatletyka - Kwalifikacje
11:15 Sambo – Półfinały, repasaże (ew. Magdalena Jarkowska)
12:30 Strzelectwo – Finały (ew. Beata Bartków-Kwiatkowska Klaudia Breś)
13:00 Gimnastyka – Finały
13:10 Łucznictwo – Finały
13:30 Kolarstwo szosowe – Wyścig (mężczyźni)
14:45 Strzelectwo – Finały (ew. Piotr Kowalczyk, Sandra Bernal)
15:25 Koszykówka 3x3 – Pierwsza runda
16:00 Judo – Finały (ew. Karolina Tałach, Agata Ozdoba-Błach, Daria Pogorzelec, Wiktor Mrówczyński, Damian Stępień, Damian Szwarnowiecki)
17:00 Lekkoatletyka – Kwalifikacje (reprezentacja Polski)
17:30 Sambo – Finały
18:00 Boks – Eliminacje (Damian Durkacz, Aneta Rygielska)
18:15 Tenis stołowy – Trzecia runda
19:00 Lekkoatletyka – Kwalifikacje
20:45 Boks - Eliminacje (Jakub Słomiński)