Były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz strzelił gola... z własnej połowy! (WIDEO)

Herold Goulon, były zawodnik m.in. Zawiszy Bydgoszcz czy też Blackburn Rovers, popisał się niecodziennym wyczynem. Francuz w meczu Pucharu Malezji pokonał bramkarza strzałem z rzutu wolnego... z własnej połowy.

Zespół GoulonaPahang mierzył się w półfinale Pucharu Malezji z ekipą Perak. Wicelider malezyjskiej Super Ligi wyszedł na prowadzenie w 12. minucie po golu Francuza grającego w przeszłości m.in. w Zawiszy Bydgoszcz.

W doliczonym czasie gry drużyna Pahang prowadziła 2:1 i miała rzut wolny na własnej połowie. Goulon zauważył lekko wysuniętego bramkarza rywali i zdecydował się na bezpośrednie uderzenie. Trzeba przyznać, że golkiper popełnił spory błąd, ale i mimo to bramka robi wrażenie. Zresztą zobaczcie sami.