Gigantyczna oferta za Szczęsnego! Juventus przed trudnym zadaniem

Piłka nożna

Czy zbliża się koniec Wojciecha Szczęsnego w Juventusie? Luca Momblano z włoskiej telewizji "Telelombardia" poinformował, że klub otrzymał gigantyczną ofertę za polskiego bramkarza. Na razie nie znamy szczegółów.

Szczęsny trafił do Turynu w 2017 roku. W pierwszym sezonie był zmiennikiem Gianluigiego Buffona, by w kolejnym roku stać się pierwszym wyborem Massimiliano Allegriego. Raczej nie dawał powodów, by z niego nie korzystać, a wielokrotnie ratował Juventus przed stratą bramki. Mimo to włoskie media nie były przekonane do jego pozycji. Już kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze głosy, że Polak może odejść z klubu.


Tłumaczono to tym, że Szczęsnego da się zastąpić, a w przypadku lukratywnej oferty działacze Juventusu mają być skłonni do jego sprzedaży. Ta podobno w końcu nadeszła... Tak uważa Luca Momblano z włoskiej telewizji "Telelombardia", który podzielił się swoimi rewelacjami ze światem. Według jego informacji Juventus otrzymał gigantyczną propozycję za polskiego bramkarza. Szczegółów na razie nie znamy. Mają się one pojawić w przyszłym tygodniu.

 

We Włoszech spekuluje się, że jest to oferta z tych "nie do odrzucenia". 

 

Wśród potencjalnych następców wymienia się Davida de Geę z Manchesteru United oraz Gianluigiego Donnarummę z AC Milan.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie