Copa America: Suarez znowu jest na ustach całego świata. Urugwajczyk potrafi rozbawić (WIDEO)

Luis Suarez, który podczas tegorocznego turnieju Copa America strzelił dwa gole w pierwszych dwóch meczach, bardzo liczył, że w trzecim spotkaniu również uda mu się skierować piłkę do bramki. Jednak urugwajski napastnik w starciu z Chile (1:0) tak bardzo chciał pokonać bramkarza rywali, że w pewnym momencie nieco go poniosło. Gwiazda Barcelony zasygnalizowała sędziemu, że chilijski golkiper... zagrał ręką w polu karnym. Bez wątpienia zachowanie 32-latka będzie jeszcze długo komentowane.

W 22. minucie spotkania Suarez znalazł się w dogodnej sytuacji do pokonania Gabriela Ariasa. Doświadczony snajper popędził z piłką w narożnik pola karnego, po czym oddał strzał z ostrego kąta. Jednak bramkarz reprezentacji Chile zatrzymał jego uderzenie. Najciekawsze wydarzyło się w momencie, gdy golkiper wybił już piłkę na rzut rożny, który najwyraźniej nie satysfakcjonował gracza "Barcy". Wychowanek Nacionalu Montevideo domagał się rzutu karnego!

Po chwili Suarez otrzeźwił i zrozumiał, że pomylił się. Swój błędny apel skwitował śmiechem. Ostatecznie 110-krotnemu reprezentantowi Urugwaju nie udał się w trzecim spotkaniu na Copa America strzelić trzeciego gola. Jednak "La Celeste" wygrali z Chile 1:0, a gracza Barcelony wyręczył w 82. minucie Edison Cavani.

W ćwierćfinale Urugwajczycy zagrają z reprezentacją Peru. Początek spotkania w sobotę 29 czerwca o godzinie 20:45. Transmisja w Polsacie Sport Extra.