Sobowtór Messiego uwiódł 23 kobiety. Teraz ma problem (ZDJĘCIE)

Piłka nożna
Sobowtór Messiego uwiódł 23 kobiety. Teraz ma problem (ZDJĘCIE)
fot. PAP

Historia Reza Parastesha, irańskiego studenta, być może kiedyś znajdzie uznanie w oczach filmowców, którzy postanowią opowiedzieć o jego losach. Sam zainteresowany do złudzenia przypomina Leo Messiego, zamierzając wykorzystać ten fakt w niecnych celach...

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy jego ojciec poprosił go, aby pozował do zdjęcia w koszulce Messiego. Fotografia szybko trafiła do internetu, gdzie Parastesh dostał przydomek "fake Messi" (fałszywy Messi ang.).

 

Irańczyk, aby jeszcze bardziej upodobnić się do argentyńskiego piłkarza postanowił skrócić włosy oraz zapuścić brodę. Efekt był na tyle piorunujący, że Parastesh uwiódł w ten sposób aż 23 kobiety, podając się za gwiazdora Barcelony. Hiszpańska Marca udostępniła nawet galerie ze zdjęciami, na której widać jak pozuje do fotografii z irańskimi przechodniami. Dobra passa jednak się skończyła, ponieważ młody student został zatrzymany przez policję. Odpowie za podawanie fałszywej tożsamości.

 

Warto jednak zaznaczyć, że Parastesh, na co dzień instruktor break dance oraz nauki jazdy na snowboardzie, odwiedzał również szpitale z oddziałami dziecięcymi, sierocińce oraz dzieci pracujące na ulicy. Na początku wszyscy mylili go z Messim, ale później, gdy zrobiło się o nim głośno, dostał przydomek "irański Messi". - Jest tyle ludzi na świecie, którzy chcieliby zobaczyć Messiego z bliska. Nie robię nic specjalnego, aby się do niego upodobnić. Jedyne co, to fryzura i broda, którą zgolę jeżeli uczyni to Argentyńczyk - przyznał.

 

- Kiedy w 2014 roku Argentyna pokonała na mundialu Iran, a gola strzelił Messi, wówczas mój ojciec wygonił mnie z domu, ponieważ nie chciał widzieć mojej twarzy - zaśmiał się Parastesh. 

 

Co ciekawe, 25-latek we wrześniu 2017 roku wybrał się na Camp Nou, spełniając swoje wielkie marzenie. Jego podróż do stolicy Katalonii zaaranżowało biuro podróży Destinia, które zaproponowało mu wizytę w Barcelonie po tym jak zrobiło się o nim głośno. O jego podobieństwie do Messiego wypowiedzieli się nawet Xavi oraz Iker Casillas, którzy byli pod wrażeniem sobowtóra. Ten pierwszy wręczył mu w prezencie koszulkę, natomiast były bramkarz Realu przyznał, że "jak tylko nauczy się hiszpańskiego, wówczas już nikt nie będzie w stanie ich odróżnić". Nie wiadomo jednak czy udało mu się stanąć twarzą w twarz z prawdziwym Messim.

 

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze