Brown Forbes piłkarzem Rakowa Częstochowa

Piłka nożna
Brown Forbes piłkarzem Rakowa Częstochowa
fot. Cyfrasport

Kadra Rakowa Częstochowa, który przygotowuje się do rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy, powiększyła się o kolejnego zawodnika. Jest nim Felicio Brown Forbes, który dotychczas grał w Polsce w barwach Korony Kielce (19 występów i trzy gole).

Wcześniej występował w wielu klubach niemieckich i rosyjskich, a w swym dorobku ma również występ w reprezentacji Kostaryki (chociaż urodził się w Berlinie i ma także obywatelstwo niemieckie).

 

Brown Forbes w sierpniu skończy 28 lat, jest napastnikiem, ale może też grać jako ofensywny pomocnik. Z Rakowem związał się roczną umową (do końca czerwca 2020 roku). To siódmy piłkarz, który dołączył do „czerwono-niebieskich” po awansie do ekstraklasy. W tym gronie jest dwóch Polaków i pięciu obcokrajowców.

 

Tymczasem wyjaśniła się przyszłość byłego reprezentanta Polski, a zarazem wychowanka Rakowa, z którym częstochowski klub nie przedłużył kontraktu. Mateusz Zachara będzie teraz zawodnikiem beniaminka słowackiej ekstraklasy – FK Pohronie Ziar nad Hornom/Dolna Zdana. 

PN, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze