Remis Pogoni Szczecin z Olympiakosem Pireus w sparingu (WIDEO)

Przebywające na obozie w ośrodku w Gniewinie drużyny Pogoni Szczecin i wicemistrza Grecji Olympiacosu Pireus rozegrały mecz sparingowy, zakończony 1:1 (1:0). Bramkę dla zespołu polskiej ekstraklasy zdobył w 18. minucie Iker Guarrotxena.

Prowadzenie dla Pogoni padło po krótko rozegranym rzucie rożnym i centrze w pole karne Zvonimira Kożulja, którą głową wykorzystał Iker Guarrotxena. Potem jeszcze doskonałe okazje do podwyższenia prowadzenia zmarnował Kamil Drygas, który w na początku drugiej części meczu dwukrotnie niecelnie główkował z dogodnych pozycji.

Wyrównanie dla drugiego zespołu ekstraklasy Grecji padło w 65. minucie, tuż po tym, gdy trener Pogoni Kosta Runjaic wymienił całą podstawową jedenastkę swojej drużyny. W zamieszaniu podbramkowym piłkarze Olympiacosu kilka razy strzelali na bramkę Jakuba Bursztyna, w końcu młodego bramkarza zdołał pokonać Giannis Masouras.