Wielkie pieniądze od giganta. Szczęsny wróci do Anglii?

Piłka nożna
Wielkie pieniądze od giganta. Szczęsny wróci do Anglii?
fot. PAP

- Jeśli David de Gea nie przedłuży kontraktu, wśród bramkarzy, których obserwuje Manchester United, jest Wojciech Szczęsny - powiedział dziennikarz Luca Momblano we włoskiej telewizji Top Calcio 24. Manchester United już w poprzednich okienkach obserwował Polaka.

David De Gea ma kontrakt do 30 czerwca 2020 z czerwoną częścią Manchesteru i nie jest przesądzone, że go przedłuży. Gdyby Hiszpan nie przedłużył kontraktu, to w styczniu mógłby podpisać kontrakt z nowym klubem, do którego dołączyłby od lipca jako wolny zawodnik.

 

W ostatnich tygodniach Davida de Geę najczęściej łączy się z transferem do Paryża. PSG było gotowe zapłacić nawet 70 milionów euro, ale od momentu przejęcia władzy w klubie przez byłego dyrektora AC Milanu Leonardo, głównym celem stał się Gianluigi Donnarumma.

 

W Paris Saint-Germain pilnie potrzebują bramkarza, ponieważ po rocznym pobycie w klubie Gianluigi Buffon zapowiedział, że opuści stolicę mody.

 

To już druga informacja na temat potencjalnej sprzedaży polskiego bramkarza, którą podał Momblano. Tydzień temu ogłosił, że do Juventusu wpłynęła gigantyczna oferta za Szczęsnego, a szczegóły mieliśmy poznać w tym tygodniu. O tej sprawie pisaliśmy tutaj.

mż, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie