Dotkliwej porażki z Minnesotą United doświadczyło Cincinnati, którego barwy reprezentuje Tytoń. Klub z Ohio notuje fatalne wyniki i jest na szarym końcu tabeli Konfederacji Wschodniej. Polski bramkarz w tym sezonie zagrał tylko w trzech ligowych meczach i jest notorycznie pomijany przy ustalaniu wyjściowego składu na kolejne spotkania.

 

Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja Przybyłki, który jest podstawowym zawodnikiem przewodzącej na Wschodzie Philadelphi Union. Urodzony w Bielefeld piłkarz kontynuuje świetną serię i strzela kolejne gole. Polak zanotował swoje szóste trafienie w sezonie w przegranym meczu przeciwko New York City FC (2:4), a tydzień wcześniej zapewnił swojej drużynie remis wpisując się na listę strzelców w końcówce spotkania z New England Revolution (1:1).

 

Kolejny solidny występ w barwach Chicago Fire zanotował Frankowski, który przebywał na boisku 68 minut, ale jego drużyna uległa New York Red Bulls 1:3. Honorowa trafienie dla "Strażaków" było udziałem byłego zawodnika Legii Warszawa - Nemanji Nikolicia.

 

Transmisje wybranych meczów MLS na sportowych antenach Polsatu.

 

Magazyn MLS na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News o godzinie 21:00.

 

WYNIKI I TABELA MLS