Narkun z weteranami w 12 Brygadzie Zmechanizowanej

Sporty walki
Narkun z weteranami w 12 Brygadzie Zmechanizowanej
fot. Materiały prasowe

Jeden z najlepszych polskich zawodników mieszanych sztuk walki w kategorii półciężkiej, mistrz federacji KSW, Tomasz Narkun 9 lipca przeprowadzi trening dla weteranów i rodzin poległych żołnierzy w dywizjonie artylerii samobieżnej w Choszcznie.

Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej lub dokumentu tożsamości, numer telefonu, numery rejestracyjne wozów transmisyjnych należy przesłać na adres: projekt.wojownik@gmail.com do 8 lipca br. (wtorek) do godz. 20.00. Zbiórka akredytowanych przedstawicieli mediów – 9 czerwca br. o godz. 10:40 w biurze przepustek Dywizjonu Artylerii Samobieżnej (ul. Drawieńskiej 42, 73-200 Choszczno). Więcej informacji udziela płk Szczepan Głuszczak (tel. 722 387 212).

 

Po wyjątkowej 15 edycji z mistrzynią UFC, Joanną Jędrzejczyk, Projekt Wojownik nie zwalnia tempa. Tym razem z weteranami spotka się najlepszy półciężki federacji KSW, posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu Narkun. Sięgając po mistrzostwo na gali KSW 32 „Road to Wembley”, udowodnił swoją przynależność do ścisłej czołówki polskiego MMA. Do historii przeszły jego dwa zwycięskie pojedynki z Mamedem Khalidovem. Pierwszy z nich zakończony przez Narkuna dzięki wyjątkowym umiejętnościom graplerskim, uznawany jest za jedną z najlepszych walk stoczonych kiedykolwiek na ringach największej polskiej federacji MMA jaką jest KSW.

 

W zajęciach, które odbędą się w 12 Brygadzie Zmechanizowanej weźmie udział kilkudziesięciu weteranów misji poza granicami kraju, rodziny poległych żołnierzy oraz instruktorzy sportów walki z jednostek wojskowych Sił Zbrojnych RP. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do weteranów, uczestników misji poza granicami kraju.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze