Pykel: UEFA doceniła produkcję Polsatu Sport związaną z Ligą Mistrzów

Piłka nożna

- Jako rodzina Polsatu zostaliśmy zaproszeni do Amsterdamu, by pochwalić się pracą, jaką wykonaliśmy przy pierwszym sezonie Ligi Mistrzów. UEFA bardzo doceniła całą produkcję oraz wykonanie studia - powiedział zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat Piotr Pykel. Oprócz Polsatu na prestiżowym panelu swoje prezentacje przedstawiły również takie marki: Heineken, Pepsico, Santander Bank i Juventus Turyn.

Ponad miesiąc temu zakończyły się Liga Mistrzów 2018/2019 i Liga Europy 2018/2019, które transmitowane były na sportowych antenach Polsatu. Nasza stacja została wyróżniona przez UEFA, która zaprosiła Polsat do przedstawienia projektu wideo pt. "Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsacie" na prestiżowym panelu w Amsterdamie.

 

- Jako rodzina Polsatu zostaliśmy zaproszeni do Amsterdamu, by pochwalić się pracą, jaką wykonaliśmy przy pierwszym sezonie Ligi Mistrzów. UEFA bardzo doceniła całą produkcję oraz wykonanie studia - powiedział zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat Piotr Pykel.

 

Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce, które w 2018 roku uruchomił Polsat, jest dedykowane przede wszystkim Lidze Mistrzów i Lidze Europy UEFA. Te prestiżowe rozgrywki przez kolejne sezony będzie można oglądać w Polsacie Sport Premium 1 i Polsacie Sport Premium 2 oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium – na żywo, bez reklam, także w jakości Super HD.

 

- Projekt pod wodzą Dyrektora ds. Sportu w Telewizji Polsat Mariana Kmity zrobił wielkie wrażenie. Bardzo podobały się rozwiązania zastosowane w studiu przy ulicy Łubinowej. UEFA liczy też na współpracę z nami w przyszłym sezonie, tym bardziej że finał Ligi Europy odbędzie się pod koniec maja 2020 roku w Gdańsku. Zapraszamy naszych kibiców, by oglądali nas dalej - dodał Pykel.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze