Stowarzyszenie MMA Polska, czyli profesjonaliści w jednym miejscu (WIDEO)

Sporty walki
Stowarzyszenie MMA Polska, czyli profesjonaliści w jednym miejscu (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Stowarzyszenie MMA Polska to organizacja powołana do reprezentowania środowiska Mieszanych Sztuk Walki w debacie publicznej oraz w mediach. Głównym celem Stowarzyszenia jest dbanie o pozytywny wizerunek MMA, scalenia amatorskiego środowiska, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Martin Lewandowski, prezes zarządu Stowarzyszenie MMA Polska:

 

Celem naszych działań jest przede wszystkim profesjonalizacja amatorskiej odsłony tej dyscypliny sportu. Postaram się wnieść do MMA Polska moje piętnastoletnie doświadczenie i wiedzę, jak profesjonalnie tworzyć dyscyplinę.

 

Marian Kmita, wiceprezes zarządu Stowarzyszenie MMA Polska:

 

Próbujemy nieco zawrócić czas, odrobić lekcję i naprawić to, co przez lata było zaniedbywane. Każdy z nas jest profesjonalistą w pewnej dziedziny, więc hasło nieodłącznie, związane ze Stowarzyszeniem MMA Polska, "profesjonalizacja" jest jak najbardziej prawdziwe.

 

Jakub Mauricz, lider przygotowania żywieniowego i suplementacji Stowarzyszenie MMA Polska:

 

Jeżeli będziemy szybko przenikać do środowiska amatorskiego, jak będzie to tylko możliwe, to będziemy także równie szybko plony na płaszczyźnie zawodowej. Będziemy starali się uskutecznić szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną dotyczącą sezonu pozastartowego, zbijania wagi oraz całości zadań, które mogą być wykorzystywane w MMA.

 

Amit Batra, lider sekcji przygotowania motorycznego Stowarzyszenie MMA Polska:

 

W profesjonalnym sporcie, gdzie są większe pieniądze, zawodnicy mogą pozwolić sobie na pełny sztab szkoleniowy. Misją naszego stowarzyszenia są środowiska przede wszystkim amatorskie i to im będziemy dedykować naszą wiedzę i nasze doświadczenie.

 

W załączonym materiale wideo materiał o Stowarzyszeniu MMA Polska.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Puncher Extra Time 31.10

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie