Touahri w hali Prudential Center stanie przed szansą zapisania pierwszej wygranej w organizacji UFC i będzie to walka, która najprawdopodobniej zadecyduje o przyszłości naszego reprezentanta. Do tej pory 29-latek musiał uznać wyższość na pełnym dystansie Warlleya Alvesa oraz Keity Nakamury. Wielu przewidywało, że to grudniowa walka z Japończykiem przekreśliła szansę na dalsze występy Polaka w amerykańskiej organizacji, ale na całe szczęście otrzymał on jeszcze jedną szansę.

 

Popularny "Grizzly" w sierpniu stoczy pierwszy pojedynek w tym roku. Pierwotnie jego rywalem miał być Zelim Imadaev, ale z powodu kontuzji Rosjanin musiał zrezygnować z występu w Prudential Center.

 

W rozpisce miejsce zawodnika ze wschodu zajął Mickey Gall. Amerykanin do organizacji UFC wszedł po zaledwie jednym stoczonym zawodowym pojedynku. Sporą popularność zyskał przede wszystkim pokonując legendę WWE CM Punka oraz kreowanego na nadzieję amerykańskiego giganta Sage'a Northcutta.

 

W ostatnich trzech pojedynkach Gall przegrał dwie walki - z Randym Brownem oraz Diego Sanchezem. W starciu z Polakiem spróbuje powrócić na zwycięską ścieżkę.

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu.