Final Six Ligi Narodów: Iran - Polska. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Final Six Ligi Narodów: Iran - Polska. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Po kapitalnym widowisku, jakie oglądaliśmy w meczu Polski z Brazylią czekają nas kolejne emocje podczas Final Six Ligi Narodów. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się zawsze groźnym Iranem. Transmisja meczu Iran - Polska w Polsacie Sport.

W nocy ze środy na czwartek podopieczni Vitala Heynena zapewnili kibicom nie lada spektakl. Po pięciosetowym boju pokonali napakowaną gwiazdami reprezentację Brazylii i świetnie rozpoczęli tegoroczną edycję Final Six Ligi Narodów. Przypomnijmy, że do Chicago Biało-Czerwoni polecieli w mocno odmłodzonym składzie.

Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych będzie Iran. "Persowie" w fazie zasadniczej Ligi Narodów zajęli drugie miejsce, tuż za Brazylią. W jedynym bezpośrednim meczu w tej edycji pokonali Polaków 3:2. Po drodze bez problemów wygrywali m.in. z Rosją, Serbią czy Bułgarią.

Polakom w ostatnich latach z Irańczykami gra się z reguły trudno. Ostatnie sześć spotkań to na zmianę zwycięstwa Biało-Czerwonych i Iranu. Jeżeli w nocy z czwartku na piątek podopiecznym Heynena uda się wygrać, to zapewnią oni sobie awans do najlepszej czwórki turnieju w Chicago. Ostatnim grupowym spotkaniem będzie oczywiście mecz Brazylii z Iranem w nocy z piątku na sobotę.

Transmisja meczu Iran - Polska od godziny 23.45 w Polsacie Sport. Studio zaczynamy już od godziny 23.00 również w Polsacie Sport.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI NARODÓW

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie