Łukasik: Chcemy zacząć od zwycięstwa z Piastem

Piłka nożna

- Chcemy dobrze wejść w sezon i zacząć od zwycięstwa w Superpucharze Polski z Piastem Gliwice - powiedział pomocnik Lechii Gdańsk Daniel Łukasik.

Łukasz Borowski: Jak czujecie się przed startem nowych rozgrywek i grą na kilku frontach?

 

Daniel Łukasik: Chcemy dobrze wejść w sezon i zacząć od zwycięstwa w Superpucharze Polski z Piastem Gliwice. Jesteśmy zgraną drużyną i dobrze rozumiemy się na boisku i poza nim. Myślę, że będziemy optymalnie przygotowani do rywalizowania na różnych płaszczyznach. Do zespołu przyszło kilku nowych piłkarzy, co dodatkowo podnosi poziom rywalizacji o miejsce w składzie.

 

Co będzie waszą mocną stroną w nadchodzącym sezonie?

 

Mamy szeroką kadrę i to będzie nasz atut w tym sezonie. Do pierwszej drużyny puka wielu utalentowanych i młodych piłkarzy, którzy czekają na swoją szansę. Każdy musi ciężko pracować na treningach, ale trzeba też się wspierać i być przygotowanym mentalnie na mecze z przeciwnikami z którymi nigdy wcześniej się nie mierzyliśmy.

 

Czy czujecie presję ze strony kibiców?

 

Wsparcie kibiców jest dla nas bardzo ważne. Zdajemy sobie sprawę, że są oni głodni trofeów tak samo jak my. Liczymy na ich doping i zrobimy wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja Superpucharu Polski od 20.00 w sobotę w Polsacie Sport.

Łukasz Borowski, kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze