- Piast zagrał bardzo dobre spotkanie. Remis 1:1 jest świetnym wyjściowym rezultatem przed rewanżem. Podopieczni Waldemara Fornalika zaskoczyli chyba wszystkich. Grali bardzo dojrzałą piłkę, potrafili utrzymać się w jej posiadaniu, kontrolowali spotkanie. W drugiej połowie zabrakło postawienia kropki nad i. Oddali trochę inicjatywę. Przez to BATE strzeliło bramkę wyrównującą. Ale jeszcze raz podkreślam – 1:1 z takim przeciwnikiem napawa dużym optymizmem - uważa Wichniarek. 

 

- W czwartek kolejne dwa mecze. Cracovia gra z Dunajską Stredą. Tego zespołu to chyba nikt za bardzo nie zna. Podopieczni Michała Probierza mają szansę pokazać się z dobrej strony. Sądzę, że to będzie mecz dwóch wyrównanych zespołów. Cracovia musi wziąć przykład z Piasta Gliwice, nie dać się stłamsić, grać swoją piłkę i na pewno będzie dobrze – uważa Wichniarek, dodając, że Legią w starciu z gibraltarskim zespołem FC Europa powinna wygrać.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Europa FC - Legia Warszawa od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.