Liga Narodów: Polska – Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W niedzielę odbędzie się ostatni mecz Ligi Narodów dla Biało-Czerwonych. W Chicago Polacy powalczą o brązowy medal turnieju w meczu z Brazylią. Po półfinałowej porażce z Rosją (1:3), siatkarze Vitala Heynena będą chcieli dobrze zakończyć zmagania w tych rozgrywkach. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Po zaskakująco dobrych występach w fazie grupowej Final Six Ligi Narodów, w sobotę Polacy ponieśli pierwszą porażkę. Lepsi od Biało-Czerwonych byli siatkarze z Rosji, którzy wygrali 3:1. Podopiecznym Vitala Heynena pozostał zatem mecz o trzecie miejsce, w którym przyjdzie im się zmierzyć z Brazylią. Co ważne, nasza drużyna mierzyła się już z Canarinhos na turnieju w Chicago. W środę Polska pokonała rywala z Ameryki Południowej po zaciętej walce 3:2.

Brazylia przystąpiła do turnieju w najmocniejszym składzie. Polacy natomiast mocno eksperymentują w wyborze zawodników przez cały okres trwania Ligi Narodów. W drużynie, która powalczy o medal, możemy zobaczyć m.in. Bartosza Bednorza, Łukasza Kaczmarka, Jakuba Popiwczaka, Marcina Komendę, Karola Kłosa czy Norberta Hubera.

Nasi niedzielni rywale ponieśli jeszcze dotkliwszą porażkę w półfinale turnieju. Canarinhos przegrali z Amerykanami 0:3, nie sprawiając większej trudności gospodarzom rozgrywek. Na pewno Brazylia będzie mocno podrażniona ostatnimi porażkami i będzie chciała wziąć rewanż na Biało-Czerwonych. Czy im się to uda? Nasi zawodnicy udowodnili nieraz na tym turnieju, że są zdolni do wielkich czynów. Niezależnie od wyniku spotkania zasłużyli na uznanie trenera i kibiców.

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - Brazylia od godziny 21:45 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze