Bednorz: To jest także wasz medal!

Siatkówka

– Zawdzięczam to wszystkim tym, którzy nam kibicowali, wspierali nas i również moim bliskim. To jest także wasz medal! – powiedział Bartosz Bednorz po wywalczeniu z reprezentacją Polski trzeciego miejsca w turnieju Final Six Ligi Narodów siatkarzy.

– Graliśmy dla siebie i po raz kolejny zostawiliśmy serducho. Przepraszałem za mecz półfinałowy, za ten z Brazylią już nie muszę przepraszać, bo chyba wyglądało to chyba całkiem dobrze – stwierdził reprezentant Polski, który otrzymał również nagrodę indywidualną dla najlepszego przyjmującego turnieju finałowego. 
 
– Mecz z Brazylią nie należał do najłatwiejszych. Wygraliśmy 3:0 i można pomyśleć, że było to łatwe zwycięstwo, ale charakterem i atmosferą, którą budowaliśmy po każdym punkcie, spowodowaliśmy, że dobiliśmy zmęczoną Brazylię. Oni naprawdę próbowali, mieli w końcówkach okazje nas przełamać, ale zachowaliśmy charakter i zimną krew do samego końca. Cieszę się ogromnie z tego, że mogę być częścią tej wspaniałej drużyny. Pokazaliśmy, że jesteśmy wielcy – dodał Bednorz.
 
Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.
Tomasz Swędrowski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze