MŚ siatkarek U-20: Polska - USA. Relacja i wynik na żywo

Reprezentacja Polski siatkarek do lat 20 w drugim meczu drugiej fazy rozgrywek mistrzostw świata w Meksyku zmierzy się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Będzie to starcie obu drużyn, które poniosły porażki w swoich poprzednich spotkaniach. Kto wróci na zwycięską ścieżkę? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Podopieczne Waldemara Kawki rozpoczęły turniej od zwycięstwa bez straty seta z Egiptem. Następnie nasze siatkarki uległy reprezentacji Chin 2:3. W trzecim meczu grupowym Biało-Czerwone zwyciężyły Peru 3:0 i ostatecznie zajęły pierwsze miejsce w grupie B.

To sprawiło, że Polki trafiły w drugiej fazie rozgrywek do grupy F, w której znajdują się zespoły Turcji, Japonii i USA. Ekipa Kawki musiała uznać wyższość tych pierwszych, przegrywając 1:3. W tym samym czasie Amerykanki przegrały z Azjatkami 0:3, co sprawia, że obie reprezentacje są pod ścianą i koniecznie potrzebują wygranej, aby powalczyć o awans do strefy medalowej.

Siatkarki z Ameryki Północnej w pierwszej rundzie mistrzostw przegrały z Włoszkami 1:3 oraz zwyciężyły Meksyk i Kubę bez straty seta.

WYNIKI I TABELE MŚ SIATKAREK U-20

Relacja i wynik na żywo meczu Polska U-20 - USA U-20 w nocy z środy na czwartek czasu polskiego o godz. 3:00 na Polsatsport.pl.