MŚ siatkarek U–20: Polska – Japonia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polskie siatkarki walczą o półfinał rozgrywanych w Meksyku mistrzostw świata U–20! W spotkaniu kończącym rywalizację w drugiej fazie turnieju zmierzą się z Japonią. Relacja na żywo z meczu Polska – Japonia na Polsatsport.pl z czwartku na piątek od godziny 3.00.

W pierwszej kolejce rywalizacji w grupie F podopieczne trenera Waldemara Kawki przegrały 1:3 z Turcją, a reprezentacja Japonii ograła Stany Zjednoczone 3:0. W drugiej serii gier Polska pokonała USA 3:0, a Japonia wygrała po zaciętym boju z Turcją 3:2 (18:16 w tie-breaku).
 
Przed ostatnią kolejką gier w tabeli prowadzi Japonia (2 zwycięstwa – 0 porażek, 5 punktów) przed Turcją (1 zwycięstwo – 1 porażka, 4 punkty) i Polską (1 zwycięstwo – 1 porażka, 3 punkty). Reprezentacja Stanów Zjednoczonych z zerowym dorobkiem punktów i setów, nie ma już szans na awans. Zwycięstwo za trzy punkty w ostatnim meczu da biało-czerwonym miejsce w czołowej czwórce turnieju.
 
W półfinałach zagrają po dwie najlepsze drużyny z grup E i F. Zespoły, które zajmą trzecie i czwarte lokaty, będą rywalizowały o miejsca 5–8).  
 
Relacja na żywo z meczu Polska – Japonia na Polsatsport.pl z czwartku na piątek od godziny 3.00.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze