Lewandowski spotkał się z kolejną gwiazdą NBA

Robert Lewandowski miał powody do zadowolenia po meczu z Realem Madryt. Jego Bayern Monachium z wygrał z „Królewskimi” 3:1 w spotkaniu rozgrywanym w ramach turnieju towarzyskiego International Champions Cup. Polski snajper strzelił jednego z goli. Po meczu zawodników mistrzów Niemiec odwiedził jeden z najlepszych koszykarzy ligi NBA - James Harden.

Przed kilkoma dniami Lewandowski i spółka mieli okazję poznać innego wielkiego koszykarza – Carmelo Anthony’ego. Tym razem piłkarzy "Die Roten" odwiedził w szatni Harden z Houston Rockets.

Niektórzy zawodnicy monachijskiego klubu są miłośnikami koszykówki. Na jednym z ostatnich treningów gracze rozgrzewali się grając w koszykówkę. Jak na najbardziej skutecznego strzelca drużyny przystało, najlepszą celnością popisał się "RL9", który z imponującej odległości trafił "czysto" do kosza.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Great time in the City of Angels 🇺🇲 ✌️ @carmeloanthony ⚽🏀🤜🤛

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Lip 17, 2019 o 12:18 PDT

Harden, który został wybrany MVP w 2018 roku, oglądał z trybun mecz Bayernu z Realem. Bawarczycy dali popis gry pokonując „Królewskich” 3:1. Kapitan reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w 67. minucie. Kwadrans po rozpoczęciu spotkania wynik otworzył Corentin Tolisso, a dwie minuty po strzale Lewandowskiego - za sprawą Serge'a Gnabry'ego - drużyna z Monachium prowadziła 3:0. Autorem honorowego trafienia dla Realu był Rodrygo (84').

Najciekawszy i najbardziej emocjonujący turniej piłkarski lata 2019 w Polsacie Sport Premium i na kanałach sportowych Polsatu.

WYNIKI, TERMINARZ I TABELA INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP

W okresie wakacyjnym na kanałach Polsat Sport Premium nie brakuje emocji i wielkich wydarzeń sportowych. W sierpniu widzowie obejrzą starcie klubowych gigantów poprzedniego sezonu, czyli mecz o Superpuchar Europy Liverpool FC – Chelsea Londyn. W obu kanałach Polsat Sport Premium są również emitowane wszystkie najlepsze mecze Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019, a także historyczne finały tych rozgrywek. Tylko na kanałach Polsat Sport Premium można było zobaczyć na żywo wszystkie mecze Copa America.