Polska - Białoruś: Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Drugiego dnia turnieju towarzyskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim reprezentacja polskich siatkarek podejmie przeciwniczki z Białorusi. Czy po efektownym zwycięstwie nad Czeszkami Biało-Czerwonym uda się podtrzymać korzystną serię? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Białoruś na Polsatsport.pl.

Spotkania towarzyskie w Ostrowcu Świętokrzyskim są jednymi z ostatnich sprawdzianów reprezentacji Polski kobiet przed mającym miejsce na początku sierpnia we Wrocławiu turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio.

 

W sobotę podopieczne Jacka Nawrockiego uporały się z południowymi sąsiadkami bez straty seta. Jako że turniej rozgrywany jest na zasadach towarzyskich, oba zespoły zamiast trzech, rozegrały aż cztery sety.

 

Drugą ekipą czekającą na Biało-Czerwone będą Białorusinki, z którymi wcześniej zdążyły już zremisować Czeszki (2:2). Ważną informacją w kontekście naszego zespołu jest fakt, że do kadry wybieranej przez Nawrockiego wróciła Katarzyna Zaroślińska-Król.

 

- Powrót do drużyny narodowej jest dla mnie spełnieniem marzeń. Czekałam parę lat, żeby wybiec na parkiet z orzełkiem na piersi, ale niestety problemy ze zdrowiem mnie nie omijały. Szczególnie żałowałam opuszczonych mistrzostw Europy, ale tym bardziej cieszę się teraz, że udało mi się wrócić do kadry - powiedziała po spotkaniu z Czechami Zaroślińska-Król.

 

Czy Polki poprawią morale w starciu z rywalkami zza wschodniej granicy? Przekonamy się już w niedzielę!

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Białoruś od godziny 17.00 na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze