Choć do końca letniego okienka transferowego jeszcze ponad miesiąc w europejskich klubach nieustannie trwają roszady. Szczególnie mocno rozgrzewają kibiców plotki dotyczące zmian barw klubowych przez najlepszych piłkarzy. Wśród nich bez wątpienia są takie gwiazdy, jak Neymar czy Kylian Mbappe.

 

Wiele mówiło się o tym, że obaj piłkarze mogą przenieść się z PSG do Realu Madryt. Brazylijczykiem zainteresowany był również jego były klub, czyli Barcelona. Wiele wskazuje na to, że Królewscy odpuścili sobie pozyskanie tego piłkarza na rzecz właśnie Mbappe.

 

Klub ze stolicy Hiszpanii zamierza zrobić wszystko, by latem przyszłego roku ściągnąć Francuza. Mówi się nawet, że sam prezes Florentino Perez kontaktuje się z rodziną piłkarza i namawia, by nie zgadzała się na przedłużenie kontraktu z PSG.

Mbappe w barwach PSG tym sezonie rozegrał 29 spotkań w Ligue 1, cztery w Pucharze Francji i dwa w Pucharze Ligi. Ośmiokrotnie zaprezentował się także w starciach Ligi Mistrzów. We wszystkich rozgrywkach zdobył łącznie 39 bramek i zanotował 17 asyst.