Narkun będzie trenował wśród legend! Pochwalił się zdjęciem ze słynnego miejsca

Sporty walki
Narkun będzie trenował wśród legend! Pochwalił się zdjęciem ze słynnego miejsca
fot. KSW

Tomasz Narkun, mistrz KSW w wadze półciężkiej, chce poprawiać swoje umiejętności. W związku z tym przez kilka najbliższych tygodni będzie trenował w JacksonWink MMA - jednym z najsłynniejszych klubów świata.

"Żyrafa" po dwóch zwycięstwach z Mamedem Khalidovem spróbował podbić kategorię ciężką. Walka z Philem De Fries na KSW 47 nie poszła jednak po jego myśli, a po pięciu rundach zgodnie zgodnie przyznali wygraną Anglikowi. To skłoniło Narkuna do kontynuowania kariery w dywizji półciężkiej. 14 września na Wembley stanie do czwartej obrony mistrzowskiego pasa.

 

Polak nie chce niczego zostawiać przypadkowi. Dlatego najbliższe tygodnie spędzi w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. To właśnie tam znajduje się słynne JacksonWink MMA, czyli słynna klub, w którym trenują najwięksi zawodnicy mieszanych sztuk walki. Do swoich pojedynków przygotowują się tam m.in. dominator wagi ciężkiej Jon Jones, byli mistrzowie: Holly Holm oraz Carlos Condit (w wersji tymczasowej). Tam do niedawna pojawiali się również Donald Cerrone oraz Diego Sanchez.

 

- Klub znajduje się na wysokości 1619 metrów, co daje znakomite warunki do budowania bazy tlenowej - napisał podekscytowany Narkun.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie