Niezwykły gest Ronaldo! Uszczęśliwił małego kibica

Piłkarze Juventusu przebywają obecnie na turnieju towarzyskim International Champions Cup w Singapurze. W niedzielny wieczór mierzyli się z Tottenhamem, z którym przegrali 2:3. W trakcie spotkania na boisku pojawił się chłopiec, który zakończył mecz na ławce rezerwowych Starej Damy.

Młody fan mistrzów Włoch nieoczekiwanie wbiegł na murawę stadionu narodowego w Kallang podczas drugiej połowy. Wykorzystał gapiostwo służb porządkowych i ku własnemu zdziwieniu z bliska mógł podziwiać gwiazdy światowego futbolu.

W pewnym momencie zauważył Cristiano Ronaldo, który po godzinie gry zasiadł na ławce rezerwowych. Zbliżył się do niego, aby przywitać się z idolem i przybić z nim przysłowiową piątkę. Ku jego zdziwieniu pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki zaprosił chłopca do wspólnego oglądania towarzyskiej potyczki. Młody kibic z Singapuru do końcowego gwizdka siedział wśród piłkarzy Juventusu, którzy ostatecznie przegrali 2:3. W 93. minucie Harry Kane zadał decydujący cios pokonując Wojciecha Szczęsnego strzałem z niemal połowy boiska.

Kolejny mecz w ramach International Champions Cup Stara Dama rozegra w środę. Rywalami Juventusu będzie Inter Mediolan.

Transmisja spotkania Juventus - Inter w środę 24 lipca w Polsacie Sport Extra. Początek o 13:30.