Siostra gwiazdy Manchesteru United została finalistką konkursu piękności

Piłka nożna
Siostra gwiazdy Manchesteru United została finalistką konkursu piękności
fot. PAP/EPA

Utalentowany piłkarz Manchesteru United, który w zeszłym sezonie decydował o sile drużyny z Old Trafford - Marcus Rashford ma powody do dumy. Okazuje się, że reprezentant Anglii ma piękną przyrodnią siostrę. Tamara Rashford wzięła udział w konkursie piękności. Uroda 22-latki przypadła do gustu jury i dzięki temu trafiła do grona finalistek Miss Anglii.

Gracz Manchesteru United i finalistka konkursu Miss Anglii mają tego samego ojca - Roberta Rashforda. Siostra 32-krotnego reprezentanta Anglii znalazła się w zaszczytny gronie 55 najpiękniejszych kobiet w Anglii, które dotarły do wielkiego finału. Decydujący konkurs odbędzie się 1 sierpnia w Newcastle.

 

Według doniesień "The Sun" siostra piłkarza "Czerwonych Diabłów" oprócz urody ma również wielkie serce. Tamara Rashford mnóstwo uwagi poświęca działalności charytatywnej. 22-latka wspomaga między innymi fundacje, które pomagają dzieciom chorym na nowotwory i białaczkę. - Od dziecka interesuję się losem społeczeństwem i chcę kontynuować pomoc ludziom - powiedziała angielskim mediom.

 

Niespełna 22-letni przyrodni brat finalistki konkursu Miss Anglii w zeszłym sezonie był czołowym graczem 20-krotnych mistrzów Anglii. Rashford to czołowy strzelec Manchesteru United z ubiegłych rozgrywek. W 47 meczach strzelił 13 goli oraz zanotował 9 asyst.

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze