Ta szatnia to obłęd! Klub akademicki przyćmił piłkarskich gigantów

Inne
Ta szatnia to obłęd! Klub akademicki przyćmił piłkarskich gigantów
fot. PAP

O takich luksusach mogą pomarzyć nawet największe gwiazdy światowej piłki. Studenci występujący w drużynie futbolu amerykańskiego - LSU Tigers mają do dyspozycji niezwykle nowoczesną i komfortową szatnie z wszelkimi udogodnieniami.

Najbardziej znani sportowcy często nie kryją się ze swoimi fortunami i wystawnym życiem, jakie prowadzą. Piłkarze są na to najlepszym przykładem, a kluby w których grają chcą zapewnić im jak najlepsze warunki do gry i odpoczynku. Rzadko jednak w drużynach na poziomie akademickim można napotkać się na to, z czym na co dzień mają do czynienia studenci z Luizjany. Uczelnia, której barw bronią, sprezentowała im wyjątkowe pomieszczenie nasiąknięte technologią. 

 

Każdy fotel rozkłada się i ma wbudowany tablet. Spersonalizowane szafki są kodowane i podświetlane. Do dyspozycji zawodników jest także sala kinowa i symulator wyścigów samochodowych. W pomieszczeniu są również liczne komponenty służące do masażu i regeneracji. 

 

- Nasza szatnia to stacja kosmiczna z filmów science fiction i klasa biznes znanych linii lotniczych w jednym. Zawodnicy mają tu wszystko, czego potrzebują. Mogą w spokoju odpocząć i przygotować się do kolejnych meczów - napisano w oficjalnym oświadczeniu klubu. 

 

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie