MŚ siatkarzy U-21: Polska - Tunezja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
MŚ siatkarzy U-21: Polska - Tunezja. Relacja i wynik na żywo
fot. FIVB

Reprezentacja Polski juniorów walczy o miejsca 9-16 na mistrzostwach świata U-21. Po zwycięstwie nad Marokiem w drugiej fazie turnieju nadszedł czas na mecz z Tunezją. Relacja na żywo i wynik meczu Polska - Tunezja na Polsatsport.pl.

Polscy siatkarze marzyli o obronie tytułu mistrzów świata wywalczonego przez dwoma laty przez rocznik 1997 i 1998. Ekipa Sebastiana Pawlika i Macieja Zendeła zdominowała wtedy rozgrywki i w fenomenalnym stylu pokonała w finale Kubę 3:0.

 

Już po dwóch pierwszych spotkaniach w Bahrajnie pewne stało się, że drużyna Michała Bąkiewicza nie powtórzy tego wyczynu. Porażki z Brazylią (1:3) i Włochami (0:3) wyeliminowały nasz zespół z walki o miejsca w czołowej ósemce turnieju. Na koniec fazy grupowej Biało-Czerwoni zdołali pokonać Kanadę 3:1.

 

W drugiej fazie turnieju Polacy trafili do grupy z Kubą, Tunezją i Marokiem. Tego ostatniego rywala w poniedziałek udało się pokonać bez problemów 3:0. Nadszedł czas na starcie z Tunezją. Czy reprezentacja Polski odniesie kolejne pewne zwycięstwo?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Polska - Tunezja od godziny 15:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze