International Champions Cup: Juventus - Inter. Relacja i wynik na żywo

W towarzyskim turnieju International Champions Cup czas na starcie dwóch włoskich gigantów. Mistrz kraju Juventus zmierzy się w chińskim Nankin z Interem Mediolan. Obie ekpiy będą miały coś do udowodnienia, bowiem przegrały swoje ostatnie sparingi. Która drużyna wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl

Piłkarze "Starej Damy" wakacyjne rozgrywki rozpoczęli od porażki 2:3 z Tottenhamem Hotspur. Porażki, której mogłoby nie być, gdyby nie fantastyczny strzał Harry'ego Kane'a niemal z połowy boiska. Uderzenie Anglika z 93 minuty przelobowało jeszcze Wojciecha Szczęsnego. Polak wyszedł z bramki i tylko wzrokiem odprowadził futbolówkę zmierzającą do siatki.

Swój mecz na Olympic Sports Center rozegrał również Inter, który uległ nieznacznie Manchesterowi United 0:1. Gola na wagę zwycięstwa dla czerwonych Diabłów strzelił 17-letni Mason Greenwood. Co ciekawe, piłkarze Antonio Conte wraz z innymi włoskimi zespołami - Juventusem i AC Milan plasują się na ten moment na ostatnich miejscach w tabeli ICC.

Po raz ostatni obie drużyny spotkały się ze sobą w poprzednich rozgrywkach Serie A. Wówczas na Giuseppe Meazza w Mediolanie padł remis 1:1. Wynik spotkania w siódmej minucie otworzył Radja Nainggolan, a po godzinie gry wyrównał niezawodny Cristiano Ronaldo.

Z pewnością Portugalczyk będzie największą atrakcją kibiców, którzy zgromadzą się na stadionie w Nankin. Na swój występ liczyć będzie Szczęsny jak i powracający po rocznej przygodzie z Paris Saint-Germain Gianluigi Buffon.W szeregach Interu prawdopodobnie wystąpią Ivan Perisić i kapitan Samir Handanovic. Czy gwiazdy zadbają o odpowiedni poziom sportowy?

Relacja w wynik na żywo z meczu Juventus - Inter od 13:30 na Polsatsport.pl