ICC: Juventus - Inter. Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Premium 1

Przed nami kolejny dzień zmagań w ramach rozgrywek International Champions Cup. W chińskim Nankin na Olympic Sports Center dojdzie do rywalizacji Juventusu z Interem. Oba zespoły przegrały ostatnie mecze kontrolne i postarają się tym razem zaprezentować znacznie lepiej. Transmisja spotkania w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Premium 1.

Podopieczni Mauricio Sarriego w minioną niedzielę mierzyli się z Tottenhamem, przegrywając 2:3. Prowadzenie objęli finaliści tegorocznej Ligi Mistrzów, ale w drugiej połowie Stara Dama strzeliła dwa gole w pierwszym kwadransie. Angielski zespół wyrównał kilka minut później, ale rywalizacja w Singapurze nie zakończyła się remisem, ponieważ w doliczonym czasie gry fenomenalne trafienie z prawie połowy boiska zanotował Harry Kane, który przelobował Wojciecha Szczęsnego.

Dzień później na tym samym stadionie odbył się mecz Interu z Manchesterem United. Czerwone Diabły zwyciężyły 1:0, co sprawia, że trzy włoskie ekipy, wliczając także AC Milan, który przegrał z Bayernem Monachium 0:1, zajmują trzy ostatnie lokaty w klasyfikacji drużyn biorących udział w ICC.

Ktoś z dwójki Juve - Inter zapunktuje jednak w środowe wczesne popołudnie czasu polskiego. Być może dojdzie do podziału punktów, tak jak to miało miejsce w ostatniej konfrontacji obu drużyn w Serie A. Wówczas Nerazzurrich zremisowali u siebie z mistrzami Włoch 1:1. Piłkarze z Mediolanu na triumf z Juventusem czekają od września 2016 roku.

Tradycyjnie, biorąc pod uwagę dotychczasowe mecze w ramach tych rozgrywek, można spodziewać się wielu roszad w składzie. Przekonamy się czy w pierwszej jedenastce Bianconerich ujrzymy w bramce Szczęsnego, a może Gianluigiego Buffona. Miejscowi kibice liczą zwłaszcza na pojawienie się Cristiano Ronaldo. Znaków zapytania jest z pewnością więcej, ale stracie dwóch wielkich firm z Italii zapowiada się interesująco.

WYNIKI I TABELA INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP

Transmisja meczu Juventus - Inter o godz. 13:30 w Polsacie Sport Extra oraz w Polsacie Sport Premium 1.

W okresie wakacyjnym na kanałach Polsat Sport Premium nie brakuje emocji i wielkich wydarzeń sportowych. W sierpniu widzowie obejrzą starcie klubowych gigantów poprzedniego sezonu, czyli mecz o Superpuchar Europy Liverpool FC – Chelsea Londyn. W obu kanałach Polsat Sport Premium są również emitowane wszystkie najlepsze mecze Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019, a także historyczne finały tych rozgrywek. Tylko na kanałach Polsat Sport Premium można było zobaczyć na żywo wszystkie mecze Copa America.