Łomaczenko wyśmiał Hearna. "Naprawdę mówisz o mojej walce?"

Sporty walki
Łomaczenko wyśmiał Hearna. "Naprawdę mówisz o mojej walce?"
fot. Polsat Sport

Wasyl Łomaczenko, przez wielu nazywany najlepszym pięściarzem świata bez podziału na kategorie wagowe już 31 sierpnia zmierzy się z Lukiem Campbellem w hitowym starciu o pasy WBA i WBO. Przed walką doszło do kilku spięć i zaczepek: Ukrainiec śmiechem skwitował wypowiedź Eddiego Hearna, zapowiadającego zwycięstwo Brytyjczyka.

W kwietniu Łomaczenko (13-1, 10 KO) nie dał szans jednemu z podopiecznych Hearna, pewnie broniąc pasów WBA i WBO wagi lekkiej. Znokautował wówczas Anthony'ego Crollę (34-7-3, 13 KO) w Los Angeles.
 
31 sierpnia Ukrainiec wystąpi w O2 Arena w Greenwich, mierząc się z kolejnym reprezentantem Wielkiej Brytanii, a stawka walki będzie jeszcze większa. Konfrontacja Łomaczenki z Campbellem (20-2, 16 KO) będzie starciem dwóch mistrzów olimpijskich. Ukrainiec ma na koncie złote medale igrzysk w Pekinie (waga piórkowa) oraz Londynie (waga lekka), podczas gdy Anglik triumfował w stolicy Anglii (waga kogucia). Tym razem Hearn jest pewny zwycięstwa.
 
- W tej chwili jest 1-0 dla Ukrainy. Po tej walce Wielka Brytania wyrówna na 1-1 - zapowiadał promotor w obecności Oleksandra Usyka.
 
 
Ukraińscy pięściarze skwitowali jednak zaczepki śmiechem.
 
- Naprawdę mówisz o mojej walce?! - odpowiedział śmiejąc się Łomaczenko.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze