Ozil zaatakowany nożem na ulicy! Kolega z Arsenalu stanął do walki (WIDEO)

Piłka nożna
Ozil zaatakowany nożem na ulicy! Kolega z Arsenalu stanął do walki (WIDEO)
fot. PAP

Internet obiegło nagranie, na którym dwóch piłkarzy Arsenalu zamieszanych jest w uliczną bójkę. Próbowano ukraść samochód Mesuta Ozila, a w jego obronie stanął kolega z zespołu Sead Kolasinac. Napastnicy grozili piłkarzom nożami, jednak szczęśliwie nic się im nie stało.

Ozil i Kolasinac zostali zaatakowani przez uzbrojonych mężczyzn poruszających się na motorowerach w północnym Londynie.
 
W sieci pojawiło się nagranie, na którym drugi z piłkarzy rusza do bójki z napastnikami używając wyłącznie pięści, podczas gdy Niemiec próbuje uciec w bezpieczne miejsce - do tureckiej restauracji Likya na tej samej ulicy. Ostatecznie Mercedes klasy G należący do Niemca opuszcza kadr. Mogłoby się wydawać, że Ozil uciekł zostawiając Kolasinaca na pastwę agresorów, jednak prawdopodobnie chronił on w ten sposób żony piłkarzy znajdujące się w samochodzie.
 
Obsługa restauracji pomogła w interwencji, odrzucając napastników.
 
 
Celem mężczyzn prawdopodobnie było zdobycie ekskluzywnego auta gwiazdy Kanonierów. Jego wartość ocenia się na blisko pół miliona złotych.
 
- To było całkowicie szalone i dziwne. Jego samochód po prostu stał z otwartymi drzwiami na środku ulicy. Ozil wyglądał na całkowicie przerażonego - relacjonował dla MailOnline jeden z naocznych świadków zajścia.
 
Policja dotarła na miejsce przestępstwa po kilku minutach.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie