Polski mecz w Rosji dla ekipy Szymańskiego. Kucharczyk nie doczekał się debiutu

Dynamo Moskwa pokonało Ural Jekaterynburg 2:0 w meczu 3. kolejki rosyjskiej Premier League. Sebastian Szymański oraz Rafał Augustyniak rozegrali pełne 90 minut. Michał Kucharczyk przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych.

Dynamo sezon zaczęło od zdobycia zaledwie punkciku w dwóch meczach. Ural zgromadził komplet oczek. W piątek polscy fani czekali na debiut byłego piłkarza Legii Warszawa, Michała Kucharczyka. On jednak to spotkanie zaczął na ławce rezerwowych. W pierwszych jedenastkach wyszli natomiast Sebastian Szymański (Dynamo) oraz Rafał Augustyniak (Ural).

Przewaga gospodarzy od początku była dość wyraźna. W 16. minucie na listę strzelców wpisał się Artur Jusupow. Po nieco ponad pół godzinie gry mieliśmy już 2:0. Tym razem do bramki gości trafił Kiriłł Panczenko. Dwubramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej połowy.

W drugiej do gry wzięli się piłkarze z Jekaterynburga, ale przez długi czas nie widać było efektów. Mimo długiego utrzymywania się przy piłce nie potrafili stworzyć wielu dogodnych okazji. Więcej szans nadal mieli zawodnicy z Moskwy.

Dynamo Moskwa - Ural 2:0 (2:0)
Bramki: Artur Jusupow 16, Kiriłła Panczenko 31