Nice 1 Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Transmisja w Polsacie Sport

Żużel
Nice 1 Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Już w niedzielę czeka nas pojedynek derbowy w ramach Nice 1 Ligi Żużlowej. Do Gniezna wybierze się znakomicie spisujący się beniaminek, a oba zespoły są bliskie wywalczenia sobie awansu do fazy play-off. Transmisja meczu Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w Polsacie Sport.

Kluczowe dla ewentualnego awansu zespołu z Ostrowa będą właśnie pojedynki w Gnieźnie. W pierwszym spotkaniu tych dwóch zespołów górą byli ostrowianie – zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia odniósł zdecydowane zwycięstwo 56:34.
 
W szeregach gospodarzy menadżer Car Gwarant Startu Gniezno Rafael Wojciechowski zdecydował się na zamianę dwóch par miejscami. Pod numerem 9 znalazł się Andriej Kudriaszow, który stworzy duet z Oskarem Fajferem. Rosjanin po dobrym występie w Rybniku oraz w środowym spotkaniu ligi rosyjskiej będzie chciał potwierdzić wysoką dyspozycję także i na torze w Gnieźnie. 
 
Pod numerem jedenastym oglądać będziemy Mirosława Jabłońskiego, a z dwunastką kibicom zaprezentuje się Jurica Pavlic. Trzynastka to już tradycyjnie Adrian Gała, a z numerem piętnastym w awizowanym składzie znalazł się Kevin Fajfer (numer 15). Pod numerem 14 spodziewać się należy Damiana Stalkowskiego, który od początku sezon tworzy młodzieżowy duet razem z Fajferem.
 
Na korektę par zdecydował się także Mariusz Staszewski. Trener gości z numerem pierwszym desygnował do boju Duńczyka Nicolaia Klindta, a pod dwójką znalazł się Aleksandr Łoktajew. Druga para naszych rywali to duet Tomasz Gapiński-Sam Masters. Niezmiennie z numerem piątym do meczu z Car Gwarant Startem Gniezno przystąpi Grzegorz Walasek. Duet młodzieżowców to para Kamil Nowacki – Marcin Kościelski.
 
Transmisja meczu Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w Polsacie Sport od godz. 14:25.
ch, Polsat Sport, startgniezno.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze