Magazyn Fortuna 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Magazyn Fortuna 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport i  na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Wróciła Fortuna 1 Liga, a wraz z nią nasz ligowy magazyn. W poniedziałkowy wieczór nasi eksperci wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawiają o minionej kolejce, w której na szczególne uznanie zasłużyli beniaminkowie. Transmisja od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Pierwsza kolejka Fortuna 1 Ligi za nami. Było w niej wiele zaskakujących wyników, spowodowanych głównie przez beniaminków. Po premierowej serii spotkań na szczycie tabeli jest Olimpia Grudziądz, która pokonała Chrobrego Głogów 5:0. Bohaterem meczu został Omran Haydary, który zdobył hat-tricka.

Innym beniaminkiem, który sprawił niespodziankę kibicom, był Radomiak Radom. Drużyna z Mazowsza pokonała GKS Tychy 2:1. Gośćmi naszego magazynu będą właśnie piłkarze klubu z Radomia – Dawid Abramowicz oraz strzelec jednego z goli Damian Nowak. W programie przedstawimy także postać, legendę Zdzisława Radulskiego, który z drużyną związany jest blisko 60 lat.

Zwycięstwo odniósł także GKS Bełchatów, który pokonał Stomil Olsztyn 3:0. Dobra dyspozycja nowych zespołów w Fortuna 1 Lidze nie umknie uwadze naszych ekspertów. Oprócz rozmów z gośćmi w studio będziemy się łączyć z trenerami GKS Bełchatów i Olimpii Grudziądz .

Prowadzący: Szymon Rojek.
Goście: Dawid Abramowicz (Radomiak Radom), Damian Nowak (Radomiak Radom)
Eksperci: Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi o 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze