Białorusini wygrali przed własną publicznością 2:1, co było dobrą wiadomością w porównaniu z wcześniejszymi meczami. BATE to przecież drużyna, która spisuje się znakomicie na wyjeździe. Tym razem życie potoczyło się zupełnie inaczej.

Pogromca Piasta Gliwice przez długi czas skutecznie się bronił, ale wystarczyły dwa zrywy, by Rosenborg dopiął swego. W 73. minucie rzut karny wykorzystał Pal Andre Helland, na pięć minut przed końcem wynik ustalił Alexander Soderlund.

W środę niespodzianek raczej nie oglądaliśmy. Crvena zvezda, Maribor, Karabach oraz FC Kopenhaga - te drużyny zameldowały się w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.