Trup w domu Elneny'ego okazał się złodziejem kabli

Piłka nożna
Trup w domu Elneny'ego okazał się złodziejem kabli
fot. PAP

Informacja o znalezieniu ciała w domu Mohameda Elneny'ego zelektryzowała przed kilkoma dniami angielskie i egipskie media. Przeprowadzona została już sekcja zwłok osoby, do której należało ciało i okazało się, że została na porażona przez prąd podczas próby kradzieży... kabli z nowo wybudowanej posiadłości.

Pod koniec ubiegłego tygodnia ojciec piłkarza Arsenalu Mohameda Elneny'ego skontaktował się z policją, aby poinformować, że w willi jego syna odnaleziono ciało. Posiadłość niedawno została zbudowana w mieście Mahalla-al-Kubra, około 100 kilometerów na północ od Kairu. Początkowo miała służyć piłkarzowi, ale ten w geście dobrej woli przekazał ją organizacji charytatywnej, aby ta mogła ją wykorzystać jako biuro.

 

Dom został jednak naznaczony tragedią, której przyczyny miały zostać wyjaśnione podczas sekcji zwłok. Miano ustalić czy doszło też do przestępstwa, co już w początkowej podejrzewano. Pierwsze ustalenia zostały potwierdzone, bowiem ofiara miała w chwili śmierci próbować ukraść kable z egipskiej posiadłości. Została jednak porażona prądem, co zakończyło się śmiercią złodzieja.

 

Elneny o odkryciu został poinformowany przez telefon. Egipski pomocnik jest zawodnikiem Kanonierów od 2016 roku, kiedy to przeniósł się na Wyspy Brytyjskie z FC Basel. Do tej pory rozegrał 59 spotkań, a tego lata wiele mówiło się o nowym klubie dla 26-latka.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze