Kownacki w świetnym humorze. Polak zaprosił Arreolę... do tańca! (WIDEO)

Sporty walki

Adam Kownacki (19-0, 15 KO) w nocy z soboty na niedzielę w nowojorskiej hali Barclays Center zmierzy się z Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO). Stawka pojedynku jest wysoka, bo może zapewnić Polakowi walkę o pas mistrzowski. "Baby Face" nie narzuca sobie jednak zbędnej, dodatkowej presji. W doskonałym humorze na spotkaniu face-to-face" zaprosił do tańca rywala!

Kownacki jest aktualnie zdecydowanie największą gwiazdą polskiego boksu oraz największą nadzieją na zdobycie pasa mistrzowskiego. Do tej pory jeszcze żaden z naszych pięściarzy nie sięgnął w historii po tytuł w królewskiej dywizji. "Baby Face" jest bardzo blisko takiej szansy, ale w nocy z soboty na niedzielę musi pokonać Arreolę.

 

Polski pięściarz jednak nie narzuca sobie dodatkowej presji związanej ze stawką tej konfrontacji. Kownacki podczas tygodnia medialnego jest w doskonałym nastroju o czym przekonał się także jego rywal.

 

Podczas spotkania "face-fo-face" na konferencji prasowej "Baby Face" przy bliskim spotkaniu twarzą w twarz zaprosił do tańca Arreolę. Amerykanin z uśmiechem na twarzy zareagował na gest polskiego pięściarza.

 

Zobaczymy, czy bardziej doświadczony pięściarz w nocy z soboty na niedzielę nadąży nad tanecznym krokiem naszego reprezentanta w Barclays Center...

 

W załączonym materiale wideo "face-to-face" Kownackiego i Arreoli.

 

Transmisja hitowej walki Adam Kownacki - Chris Arreola w nocy z 3 na 4 sieprnia w Polsacie i Polsacie Sport.

mt, Polsat Sport/materiał wideo: Przemek Garczarczyk
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie