Gol Krychowiaka, asysta Rybusa! Polacy bohaterami Lokomotiwu Moskwa

Grzegorz Krychowiak przesądził o wyniku meczu czwartej kolejki ligi rosyjskiej Krylja Sowietow Samara - Lokomotiw Moskwa (1:2)! Reprezentant Polski strzelił zwycięskiego gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Goście otworzyli wynik w 15. minucie. Po tym, jak Maciej Rybus dośrodkował z lewej strony boiska gola głową strzelił Fiodor Smołow.

Pod koniec meczu gospodarze wyrównali. To jednak nie był koniec emocji. W czwartej minucie doliczonego czasu gry goście wyprowadzili kontratak. Siergiej Ryżykow obronił strzał Rifata Żemaletdinowa, natomiast wobec dobitki Krychowiaka z najbliższej odległości był już bezradny.

Obaj Polacy rozegrali całe spotkanie. Lokomotiw Moskwa po czterech kolejkach ma w dorobku siedem punktów.

Krylja Sowietow Samara - Lokomotiw Moskwa 1:2 (10:1)

Bramki: Aleksandr Sobolew 88 - Fiodor Smołow 15, Grzegorz Krychowiak 90+4