Lampard skomentował sprzedaż Luiza: Zawodnicy muszą walczyć o miejsce w składzie

Piłka nożna
Lampard skomentował sprzedaż Luiza: Zawodnicy muszą walczyć o miejsce w składzie
fot. PAP

Frank Lampard pojawił się na piątkowej konferencji prasowej przed spotkaniem Manchester United - Chelsea w 1. kolejce Premier League. Jednym z najważniejszych tematów była sprzedaż Davida Luiza do Arsenalu. - Odbyliśmy kilka rozmów i to było najlepsze wyjście - powiedział.

Odejście Davida Luiza z Chelsea do Arsenalu było jednak z najbardziej szokujących ruchów letniego okienka transferowego. Nie chodzi oczywiście o sam transfer czy też o kwotę, która wyniosła około 8 milionów funtów, tylko o sposób odejścia. Brazylijczyk wielokrotnie podkreślał przywiązanie do niebieskich barw, tymczasem postanowił odejść z klubu w fatalnym dla niego momencie - na dzień przed zamknięciem okienka. Dodatkowo "The Blues" ze względu na zakaz transferowy nie mogli dokonać żadnego wzmocnienia...

 

Tak decyzja bardzo nie spodobała się kibicom Chelsea, którzy nie zostawili na piłkarzu suchej nitki. Posunęli się nawet do... wystawiania negatywnych opinii jego restauracji.

 

W piątek na konferencji prasowej przed rozpoczęciem Premier League pojawił się trener Chelsea Frank Lampard. Niemal wszyscy byli ciekawi, jak skomentuje sytuację ze swoim obrońcą. Przypomnijmy, że Brazylijczyk zdecydował się na odejście, gdyż nie otrzymał od szkoleniowca zapewnienia gry w pierwszym składzie.

 

- Odbyliśmy kilka rozmów w zeszłym tygodniu. Najlepszym wyjściem był transfer. Na tej pozycji mamy konkurencję. Nie mamy numeru jeden lub dwa. Wszyscy muszą walczyć o to miejsce. Życzę mu wszystkiego najlepszego, bo jest wielką częścią naszej historii - powiedział.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie