Chwile grozy w meczu o brąz mistrzostw Europy! Siatkarka długo nie podnosiła się z piachu (WIDEO)

W trzecim secie meczu o brązowy medal mistrzostw Europy w siatkówce plażowej miała miejsce nieprzyjemna sytuacja. Anouk Verge-Depre została trafiona w twarz po potężnym zagraniu rywalki. Szwajcarka była na tyle oszołomiona, że przez dłuższy czas nie mogła podnieść się z piachu.

Przy stanie 9:7 w trzecim secie hiszpańska para rozgrywała akcję. Potężnym atakiem popisała się Liliana Fernandez. O sile uderzenia doświadczonej Hiszpanki boleśnie przekonała się Verge-Depre. Szwajcarka została trafiona prosto w twarz. Uderzenie na tyle ją oszołomiło, że padła na piach.

Przerwa w meczu spowodowana tą sytuacją trwała około pięciu minut. Nie obyło się bez interwencji służb medycznych.

- To był mały nokaut - powiedział komentujący to spotkanie siatkarz Piotr Łukasik.

Ostatecznie, lepsze okazały się Hiszpanki i to one zawiesiły na szyjach brązowe medale mistrzostw Europy.