Kolejny gol Krychowiaka! Wygrana Lokomotiwu Moskwa w "polskim meczu"

Lokomotiw Moskwa wygrał drugi mecz z rzędu w lidze rosyjskiej, tym razem z Uralem Jekaterynburg 4:0. Jedną z bramek zdobył reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Krychowiak wpisał się na listę strzelców w drugim meczu z rzędu - w poprzedniej kolejce zdobył bramkę z Kryljami Sowietow Samara (2:1). Śmiało można stwierdzić, że gol Polaka był ozdobą niedzielnego spotkania. Przyjął piłkę na klatkę piersiową, po czym uderzył nie do obrony z około 20 metrów!

Krychowiak grał 90 minut, podobnie jak Rafał Augustyniak z Uralu Jekaterynburg. W ekipie gospodarzy na boisku pojawił się także Maciej Rybus, który rozegrał 82 minuty. Wśród gości, nawet na ławce rezerwowych, zabrakło Michała Kucharczyka.

Lokomotiw Moskwa - Ural Jekaterynburg 4:0 (2:0)

Bramki: Fiodor Smołow 17, Rifat Żemaletdinow 29, Grzegorz Krychowiak 76, Aleksiej Miranczuk 78