Piłkarze Arsenalu pośrodku wojny gangów! Są pod całodobową ochroną

Piłka nożna
Piłkarze Arsenalu pośrodku wojny gangów! Są pod całodobową ochroną
fot. PAP

Arsenal rozpoczął sezon od zwycięstwa z Newcastle 1:0, jednak klub może niepokoić sytuacja Mesuta Ozila i Seada Kolasinaca. Po starciu z bandytami w lipcu, piłkarze znaleźli się na celowniku jednego z londyńskich gangów i zostali objęci całodobową ochroną.

25 lipca obejrzeliśmy drastyczne nagranie, na którym piłkarze Arsenalu zostali zaatakowani przez dwóch uzbrojonych napastników. Ich celem miał być ekskluzywny samochód należący do Ozila, jednak dzielna postawa Kolasinaca zażegnała niebezpieczeństwo i to "gołymi pięściami". W aucie miały znajdować się partnerki piłkarzy.
 
To jednak nie koniec gangsterskiej sagi w związku z piłkarzami. Ozil i Kolasinac nie znaleźli się w kadrze na mecz z Newcastle ze względów bezpieczeństwa, a w ciągu tygodnia zostali narażeni na kolejne próby najść i groźby.
 
- Zabierzemy wam wszystko - miała brzmieć jedna z wielu wiadomości gangsterów należących do północnolondyńskiej grupy przestępczej.
 
Policja objęła domy i rodziny piłkarzy całodobowym nadzorem, ale przerażona żona Kolasinaca wyjechała do Niemiec. Zapewniła, że już nigdy nie wróci do Londynu. W międzyczasie aresztowano dwóch mężczyzn, którzy niewłaściwie zachowywali się pod domem jednego z Kanonierów.
 
Angielskie media donoszą także, że do całej sytuacji mogą wkroczyć bandyci pochodzący ze wschodniej Europy, którzy chcą chronić Bośniaka i Niemca. Czy będziemy świadkami wojny gangów, po której środku staną piłkarze? Nie wiadomo, kiedy zawodnicy wrócą do regularnej gry dla The Gunners.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie