Liga Europy: Atromitos - Legia Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Już w środę przekonamy się, czy szansę na fazę grupową Ligi Europy zachowa ostatni z polskich zespołów. Po bezbramkowym remisie Legii Warszawa z Atromitosem, ekipa z Ekstraklasy musi wywalczyć awans w Grecji. Relacja i wynik na żywo z meczu Atromitos - Legia od godz. 18:00.

Legia była stroną przeważającą w pierwszym spotkaniu z Atromitosem, a wielu ekspertów było nawet zdania, że to najlepszy mecz w wykonaniu wicemistrza Polski w tym sezonie. Cóż jednak z tego, skoro do Grecji legioniści jadą z niekorzystnym wynikiem i potrzebują bramek.

Zespół ze stolicy ma za sobą już dwumecze z Europa FC i KuPS Kuopio i dotychczas nie stracił bramki. Czwarty zespół ostatniego sezonu greckiej Superleague potrzebuje jednak bramek przed własną publicznością, więc będzie to bardzo poważny test dla podopiecznych Aleksandara Vukovicia.

W składzie Atromitosu od stycznia 2019 roku jest były zawodnik m.in. Pogoni Szczecin i Wisły Kraków, Dawid Kort. Przed tygodniem nie znalazł się w kadrze na spotkanie przy Łazienkowskiej.

Legia do ostatnich minut próbowała sforsować szyki defensywne gości, jednak najlepszą okazję w 89. minucie zmarnował Arvydas Novikovas.

Wojskowi będą w pełni gotowi na rewanż, bowiem poprosili władze Ekstraklasy o przełożenie spotkania 4. kolejki z Wisłą Płock.

Relacja i wynik na żywo z meczu Atromitos - Legia od godz. 18:00.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.