Liga Europy: Rangers - Midtjylland. Relacja i wynik na żywo

Kto będzie rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Europy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w czwartkowy wieczór. Bliższa gry z wicemistrzem Polski jest ekipa Rangers FC, która w pierwszym spotkaniu pokonała Midtjylland 4:2. Przed Duńczykami nie lada wyzwanie, bo Szkoci na własnym obiekcie nie przegrali od marca. Relacja i wynik na żywo z meczu Rangers - Midtjylland na Polsatsport.pl.

Rangersi musieli grać w eliminacjach od pierwszej rundy. Tam bez problemów poradzili sobie z gibraltarskim St Josephs (10:0 w dwumeczu). Tak łatwo nie było już w kolejnej fazie. Luksemburskie Niedercorn dało sobie strzelić zaledwie dwie bramki w ciągu 180 minut. Duńczycy kwalifikacje rozpoczęli dopiero od trzeciej rundy.

W pierwszym spotkaniu oglądaliśmy aż sześć goli, pięć w drugiej połowie. Rangers prowadzili już 3:0, ale rywale potrafili złapać dystans. Ostatecznie skończyło się 4:2 dla Szkotów. Piłkarze z Glasgow mają zatem otwartą drogę do IV rundy. Nie dość, że Midtjylland musi wygrać różnicą trzech goli lub dwóch powyżej wyniku 4:2, to jeszcze muszą tego dokonać na wyjeździe. Rangers nie zwykli przegrywać u siebie. Ostatni raz zdarzyło im się to w marcu.

Wydaje się zatem, że Szkoci są już jedną nogą w ostatniej fazie eliminacji Ligi Europy. Tam na zwycięzcę czwartkowego spotkania czeka już Legia Warszawa, która pokonała w dwumeczu Atromitos Ateny 2:0.

Relacja i wynik na żywo z meczu Rangers - Midtjylland od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.