Literówka w nazwisku Jorginho! Wpadka Chelsea w Superpucharze Europy (WIDEO)

Chelsea stworzyła niezwykle ciekawe widowisko z faworyzowanym Liverpoolem w Superpucharze Europy, by ostatecznie przegrać walkę o trofeum w serii rzutów karnych. Internauci byli bezlitośni i zauważyli wpadkę klubu z Londynu, który wpisał nazwisko z błędem na koszulkę jednego ze strzelców goli, Jorginho...

Po fatalnym starcie sezonu w Manchesterze, tym razem zespół Franka Lamparda wypadł dużo lepiej i walczył jak równy z równym z Liverpoolem w Superpucharze Europy. The Blues zostawili po sobie świetne wrażenie, by ostatecznie przegrać w piątej serii rzutów karnych po zmarnowanej jedenastce Tammy'ego Abrahama.

Internautów rozbawił fakt, że przez 120 minut po murawie z błędem na koszulce biegał jeden ze strzelców goli, Jorginho. "Jorghino" - widniało na koszulce Brazylijczyka z włoskim paszportem.

Pomocnik popisał się niezwykle pewnie wykonanym rzutem karnym jeszcze w dogrywce, gdy doprowadził do remisu w 105. minucie. W szesnastce faulowany był Abraham, chociaż stały fragment gry wywołał wiele kontrowersji.

Chelsea przegrała 4:5 w serii rzutów karnych, a po 120 minutach w Stambule był remis 2:2. Liverpool zdobył pierwsze w tym sezonie trofeum.