Fortuna 1 Liga: Bilard roku w polu karnym. Sandecja przetrwała bombardowanie tyszan (WIDEO)

W piątkowym meczu Fortuna 1 Ligi ekipa Sandecji Nowy Sącz pokonała przed własną publicznością GKS Tychy 1:0. Gospodarze zwycięskiego gola strzelili w 85. minucie, ale dziesięć minut wcześniej to przyjezdni powinni objąć prowadzenie. Wówczas w polu karnym gospodarzy doszło do niebywałych scen...

Dokładnie chodzi o sytuację z 74. minuty, w której szturm na bramkę Sandecji przeprowadzili tyszanie. Wielu kibiców, oglądając powtórki, zastanawia się z pewnością jak to możliwe, że futbolówka nie zatrzepotała w siatce. Kilka oddanych prób przez gości kończyło się na słupku, poprzeczce lub zawodnikach Sandecji. Ostatecznie górą z tej sytuacji wyszli bramkarz Daniel Bielica i spółka.

Pech tyszan jest o tyle spory, że w 85. minucie do ich siatki trafił Mateusz Klichowicz, zapewniając gospodarzom skromne zwycięstwo 1:0. To drugi z rzędu triumf Sandecji, natomiast trzecia porażka GKS-u Tychy w tym sezonie.