Magazyn MLS: Asysta Frankowskiego i obroniony rzut karny Tytonia. Transmisja na Polsatsport.pl

W minionej kolejce MLS Chicago Fire odniosła bardzo ważne zwycięstwo. "Strażacy" pokonali u siebie lidera konferencji wschodniej Philadelphię Union 2:0. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Nemanja Nikolić. Przy pierwszym asystę zaliczył reprezentant Polski, Przemysław Frankowski. W pokonanej drużynie wystąpił Kacper Przybyłko. Z kolei rzut karny obronił Przemysław Tytoń. Premiera magazynu MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra o godzinie 20:00.

Nikolić po podaniu Frankowskiego otworzył wynik spotkania w 38. minucie. Były napastnik Legii Warszawa wykorzystał dogranie polskiego skrzydłowego z prawej strony i pokonał Andre Blake'a. Węgier drugiego gola strzelił kilka minut później, wykorzystując rzut karny.

Przez całą drugą połowę "Strażacy" musieli radzić sobie bez Nico Gaitana, który w doliczonym czasie pierwszej części gry został ukarany czerwoną kartką. Przybyłko i spółka nie potrafili jednak wykorzystać tego faktu i nie strzelili nawet gola kontaktowego. Nasi rodacy - Frankowski i Przybyłko przebywali na boisku przez pełne 90 minut.

Ciekawie było również na innych stadionach w tej serii gier MLS. Przemysław Tytoń obronił rzut karny, jednak jego FC Cincinnati polegało u siebie z New York City (1:4). Aż sześć goli i podział punktów zobaczyli kibice na stadionie Montrealu Impact. Gospodarze zremisowali 3:3 z FC Dallas. Dla gości, którzy przegrywali w tym meczu już 0:3, trafienie zanotował były napastnik Wisły Kraków, Zdenek Ondrasek. Dla Czecha był to premierowy gol w MLS.

Transmisje meczów MLS na sportowych kanałach Polsatu. Podsumowanie każdej kolejki we wtorkowym magazynie MLS.