ATP w Winston Salem: Hurkacz - Lopez. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Hubert Hurkacz pokonał Koreańczyka Duckhee Lee w trzech setach (4:6, 6:0, 6:3). W trzeciej rundzie rywalem wrocławianina będzie Feliciano Lopez Diaz-Guerra, arcymistrz slajsa z bekhendu, leworęczny tenisista z Toledo. Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Feliciano Lopez

 

Lopez jest bodaj najbardziej wszechstronnym tenisistą hiszpańskim (świetnie gra na każdej nawierzchni). W tym sezonie Feliciano wygrał turniej na trawiastych kortach Queen's Clubu (turniej rangi ATP World Tour 500 Fever Tree Championships) i co intrygujące, uczynił to w singlu oraz w deblu (w parze z Andym Murrayem). Lopez to również wielkoszlemowy mistrz debla (Roland Garros 2016).

Pech Hubiego polega na tym, że w Winston-Salem znakomicie grają Amerykanie (Steve Johnson, Sam Querrey), a co oczywiste gospodarze mają zawsze pierwszeństwo w obsadzie meczów na korcie centralnym. Stąd, pomimo atrakcyjnego starcia z Feliciano Lopezem, preferującym techniczny, a nie siłowy tenis, mecz Polaka zostanie rozegrany na korcie nr 2.


Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Feliciano Lopez od godziny 23.00 (około) na Polsatsport.pl.

Tomasz Lorek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze